Καλημέρα,
θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δόθηκε παράταση μερικών ημερών για την υποβολή των αιτήσεων των μαθητών/τριών στα εργαστήρια και τις κριτικές επιτροπές του 26ου Φεστιβάλ Ολυμπίας.
Η νέα καταληκτική ημερομηνία είναι η Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2023.
Οι μαθητές που ενδιαφέρονται να υποβάλλουν αίτηση θα πρέπει να επισκεφθούν τη σελίδα
(continue with eventival / Login, αν έχουν ήδη λογαριασμό ή create a new account)
και εφόσον δημιουργήσουν προφίλ, στη συνέχεια θα πρέπει να συμπληρώσουν τη Φόρμα Συμμετοχής με τον τίτλο 26ο Φεστιβάλ Ολυμπίας Φόρμα συμμετοχής στα εργαστήρια και στις κριτικές επιτροπές.
Προσοχή! Στη φόρμα συμπληρώνουν τα δικά τους στοιχεία και όχι των γονέων. Το έντυπο γονικής συγκατάθεσης μπορούν να το παραδώσουν στα σχολεία, στον κινηματογράφο Cine Cinema (Αμαλιάδα), είτε στη γραμματεία του Φεστιβάλ (Δραγατσανίου & Τ. Πετροπούλου).
Σε περίπτωση που αντιμετωπίσουν οποιαδήποτε δυσκολία μπορούν να επισκέφθονται τη γραμματεία του Φεστιβάλ προκειμένου να βοηθηθούν.
Φεστιβάλ κιν/φου Πύργου Ολυμπίας – Παράταση προθεσμιών για μαθητές
Ετικέτες: