Eνημέρωση για τα self test που πρέπει να κάνουν σήμερα Κυριακή 27/3 οι μαθητές για πάνε τη Δευτέρα σχολείο.

Eνημέρωση για τα self test που πρέπει να κάνουν σήμερα Κυριακή 27/3  οι μαθητές για πάνε τη Δευτέρα σχολείο.

Σύμφωνα με ενημέρωση από τον ΓΓ Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, οι μαθητές λόγω της αργίας της 25ης Μαρτίου πρέπει να κάνουν σήμερα Κυριακή 27/3 self test για πάνε τη Δευτέρα σχολείο. Επίσης θα κάνουν self test τη Δευτέρα 28/3 και

Ενημέρωση για την έκδοση προκήρυξης διαγωνισμού για την εισαγωγή υποψηφίων στις σχολές Αξιωματικών και Πυροσβεστών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας ακαδημαϊκού έτους 2022-2023.

Σας γνωρίζουμε ότι αναρτήθηκε στο διαδίκτυο στην ιστοσελίδα του Πυροσβεστικού Σώματος: www.fireservice.gr η προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή στις Σχολές Αξιωματικών και Πυροσβεστών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας, για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να ενημερωθούν από το διαδίκτυο

Πενθήμερη Εκπαιδευτική Εκδρομή της Γ Λυκείου στη Θεσσαλονίκη.

Εκ του ΓΕΛ Καράτουλα ανακοινώνεται ότι κατόπιν αξιολογήσεως όλων των προσφορών η διοργάνωση της πενθήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ Λυκείου στη Θεσσαλονίκη ανατίθεται στο τουριστικό γραφείο PYRGOS TRAVEL καθόσον υπέβαλε την οικονομικότερη προσφορά.