Δυνατότητα Ενημέρωσης που έχουν οι υποψήφιοι των Πανελλαδικών Εξετάσεων μέσω γραπτού μηνύματος SMS για να λάβουν γνώση της βαθμολογίας τους.

Δυνατότητα Ενημέρωσης που έχουν  οι υποψήφιοι των Πανελλαδικών Εξετάσεων μέσω γραπτού μηνύματος SMS για να λάβουν γνώση της βαθμολογίας τους.

Τη δυνατότητα ενημέρωσης μέσω γραπτού μηνύματος SMS έχουν και πάλι οι υποψήφιοι των Πανελλαδικών Εξετάσεων, καθώς θα μπορούν να λάβουν γνώση της βαθμολογίας τους αλλά και της σχολής/τμήματος εισαγωγής τους με γραπτό μήνυμα SMS στο κινητό τους τηλέφωνο. Οι υποψήφιοι

«Εγγραφές μαθητών/τριών, στα Σχολεία Εκκλησιαστικής Εκπαίδευσης, για το σχολικό έτος 2022-2023.».

Στο παρακάτω Link υπάρχει ενημέρωση για την διαδικασία εγγραφής στα εκκλησιαστικά Γυμνάσια και Λύκεια. Εγγραφές Μαθητών στα εκκλησιαστικά Γυμνάσια και Λύκεια

Δημιουργία κωδικού ασφαλείας για την ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.) ΓΕΛ για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και Παράλληλου Μηχανογραφικού Δελτίου (Π.Μ.Δ.) για εισαγωγή σε Δημόσια ΙΕΚ έτους 2022.

Ενημερώνονται οι Τελειόφοιτοι και Απόφοιτοι που συμμετέχουν στις πανελλήνιες εξετάσεις και  ενδιαφέρονται να υποβάλουν Μ.Δ. για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση ή/και Π.Μ.Δ. για εισαγωγή σε Δημόσια ΙΕΚ, οι Τελειόφοιτοι που δε συμμετέχουν στις πανελλήνιες εξετάσεις και επιθυμούν να υποβάλλουν παράλληλο