Γνωστοποίηση τροποποιήσεων κανονιστικών διατάξεων σχετικά με τη χορήγηση Βεβαιώσεων Ικανότητας στις Προκαταρκτικές Εξετάσεις για εισαγωγή στις Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ.

«Χορήγηση Βεβαιώσεων Ικανότητας στις Προκαταρκτικές Εξετάσεις για το ακαδημαϊκό έτος 2022-23 – Γνωστοποίηση τροποποιήσεων κανονιστικών διατάξεων» Ειδικότερα οι μεταβολές αυτές αναφέρονται σε : ΟΡΙΟ ΑΝΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΚΕ (Προκαταρκτικές Εξετάσεις) ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι